За достовірною інформацією, півзахисник "моряків" отримав привабливі пропозиції від кількох українських клубів, зокрема, від "Металіста".
Не проти бачити у себе Ковальчука і два російські клуби - "Волга" та "Томь". У складі останньої команди Ковальчук уже виступав у 2009-ому році, а відтак, впевнено та стабільно загравши у "Чорноморці", отримав пропозицію повернутися у чемпіонат Росії.
Де гратиме футболіст у році коня стане відомо найближчим часом.