Новий тренер іспанської команди дуже радий можливості попрацювати в Європі.
Вчора стало відомо, що Хуан Антоніо Піцці оформив з "Валенсією " контракт на півтора року.
"Керівництво Сан-Лоренсо" бажало, щоб я залишився в команді, однак новий варіант був кращим для моєї кар'єри. Мені вдалося добитися з "Сан -Лоренсо" певних успіхів, і тепер я просто не міг відмовити "Валенсії ".
"Мені подобалося працювати в Аргентині, але тепер я вирушаю до Іспанії", - розповів Піцци.
Новому тренеру доведеться не тільки виправляти ситуацію в чемпіонаті (11-е місце), але і виступати в Лізі Європи, де суперником по плей-оф буде київське "Динамо".