Як відомо, у «Динамо» завжди любили балканських футболістів. У різний час за «Динамо» виступали восьмеро представників Сербії:

Як відомо, у «Динамо» завжди любили балканських футболістів. У різний час за «Динамо» виступали восьмеро представників Сербії:
