- Андрій, як проходить відпустка?
- Так спокійно. З родиною ось поїхали до Австрії в гори, ходимо тут в басейн, відпочиваємо.
- А на лижі стаєш?
- Ні, на лижах дружина в основному катається, старша дочка і друзі.
- Тобто ти не ризикуєш?
- Так, намагаюся не ризикувати.
- В Австрії і Новий рік плануєте зустріти?
- Так, ми тут до 2 січня.
- Не за горами початок підготовки, збір на базі. Як готуєш себе?
- Нещодавно був у Донецьку, ми ходили в зал з хлопцями і грали. З Тарасом Степаненко, Колею Іщенко, Васею Кобіним бігали разом. На Мальдівах коли був, то теж у футбол грали з місцевими робітниками. Ну а тут в основному таке, активне, басейн.
- Коли з друзями граєш, то теж на воротах стоїш?
- Ні, в поле бігаю. (Посміхається) Буває, що й забиваю!
- За новинами футбольними стежиш?
- Інтернет є, так що намагаюся стежити.
- І як поставився до жеребу в Лізі Європи?
- Поки не думав ще. Але й до того ми з Томашем часто про «Вікторію» розмовляли. Він розповідав, що у нього там багато друзів.