Андрій П′ятов: "У «Шахтарі» часто говорили про «Вікторію»"

Футбол України 28 Грудня, 09:23 692
Андрій П′ятов: У «Шахтарі» часто говорили про «Вікторію» | 19-27
Голкіпер донецького «Шахтаря» розповів про те, як проходить його відпустка і поділився думкою про суперника в 1/16 фіналу Ліги Європи.

- Андрій, як проходить відпустка?

- Так спокійно. З родиною ось поїхали до Австрії в гори, ходимо тут в басейн, відпочиваємо.

- А на лижі стаєш?

- Ні, на лижах дружина в основному катається, старша дочка і друзі.

- Тобто ти не ризикуєш?

- Так, намагаюся не ризикувати.

- В Австрії і Новий рік плануєте зустріти?

- Так, ми тут до 2 січня.

- Не за горами початок підготовки, збір на базі. Як готуєш себе?

- Нещодавно був у Донецьку, ми ходили в зал з хлопцями і грали. З Тарасом Степаненко, Колею Іщенко, Васею Кобіним бігали разом. На Мальдівах коли був, то теж у футбол грали з місцевими робітниками. Ну а тут в основному таке, активне, басейн.

- Коли з друзями граєш, то теж на воротах стоїш?

- Ні, в поле бігаю. (Посміхається) Буває, що й забиваю!

- За новинами футбольними стежиш?

- Інтернет є, так що намагаюся стежити.

- І як поставився до жеребу в Лізі Європи?

- Поки не думав ще. Але й до того ми з Томашем часто про «Вікторію» розмовляли. Він розповідав, що у нього там багато друзів.