"Я не хочу туди влазити, не хочу вникати. Якщо чесно, навіть поняття не маю, як вирішувати цю проблему конструктивно", - написав Віктор Вацко у своїй конференції на MatchDay.
"Власне, якщо зануритися в історію, наша Прем'єр-ліга була побудована на деструктиві. І деструктив цей, підігрітий емоціями і можливостями політично впливових власників клубів, перекреслив багато правильного, розумного і раціонального. Тому особисто я зараз абсолютно не розумію цілей і завдань функціонування цієї організації. Може, саме тому не впевнений, що все це апріорі можливо вирішити конструктивно", - резюмував коментатор телеканалів "Футбол 1"/"Футбол 2".