Шацьких переходить в Говерлу

Футбол України 28 Грудня, 14:57 913
Шацьких переходить в Говерлу | 19-27
Схоже, що чутки про майбутніх китайських інвесторів "Арсеналу" примисули Максима швидше шукати новий клуб.

Як стало відомо Football.ua, Максим Шацьких продовжить свою кар'єру в Ужгороді. Генеральний директор Говерли Іван Шиц у розмові з журналістом зізнався, що сторони досягли домовленості про перехід футболіста в Говерлу, але попросив почекати офіційного підтвердження. Деталі контракту Шацьких поки не відомі.
 
Також повідомляється, що про перехід офіційно буде оголошено найближчим часом.
 
У цьому сезоні 35-річний форвард "Арсеналу"провів 13 поєдинків, в яких забив один гол.