Ще три гравці "Дніпра" переходять в "Карпати"

Футбол України 28 Грудня, 15:09 874
Ще три гравці Дніпра переходять в Карпати | 19-27
Як повідомляє сайт уболівальників "Дніпра", ще три гравці цього клубу поповнять ряди львівських "Карпат".

 

Молоді Владислав Войцеховський, Секу Конде і Андрій Блізніченко їдуть на тренувальний збір разом із "зелено-білими".

Раніше повідомлялося, що в "Карпати" перейдуть Руслан Бабенко і Олександр Сваток.