Під час матчу Кубка Німеччини «Баварія» - «Вольфсбург» фанати господарів підняли банер «Наці, забирайтеся з футболу. Зозуля, йди геть».
Банер протримали буквально хвилину, після чого він був прибраний, повідомляє Sport.ua.


Під час матчу Кубка Німеччини «Баварія» - «Вольфсбург» фанати господарів підняли банер «Наці, забирайтеся з футболу. Зозуля, йди геть».
Банер протримали буквально хвилину, після чого він був прибраний, повідомляє Sport.ua.

