Футболісти «Бетісу» перед матчем з «Валенсією» вийшли у футболках на підтримку Романа Зозулі. На футболках красувався напис «Ми всі Зозуля!»


Футболісти «Бетісу» перед матчем з «Валенсією» вийшли у футболках на підтримку Романа Зозулі. На футболках красувався напис «Ми всі Зозуля!»

