Сабо: "Вважаю Блохіна кращим"

Динамо Київ 29 Грудня, 08:41 669
Сабо: Вважаю Блохіна кращим  | 19-27
Заслужений тренер України, колишній гравець і наставник київського "Динамо" Йожеф Сабо назвав Олега Блохіна найкращим радянським футболістом.

Заслужений тренер України, колишній гравець і наставник київського "Динамо" Йожеф Сабо назвав Олега Блохіна найкращим радянським футболістом, висловивши жаль про те, що нападник під час ігрової кар'єри не отримав можливості проявити себе в європейському топ-клубі.

"Вважаю його найкращим, навіть кращим, ніж Яшин. Це був дійсно великий футболіст. Шкода, що він рано народився, бо не грав на заході. Так, була Австрія, але це не те. Він міг би пограти в хорошій команді.

Блохін міг сам обіграти будь-яку команду. Все у нього було: мислення, швидкість, удар з обох ніг і противний характер - це як завжди", - сказав Сабо в ефірі українського телеканалу "Футбол 1".