Мілевський: "В Київ? це маловірогідно"

Динамо Київ 29 Грудня, 13:23 1635
Мілевський: В Київ? це маловірогідно | 19-27
У нападника «Газіантепспора» наступила чорна смуга: зарплатню не платять, ще й у Києві не чекають.

Соціальна мережа Instagram вкотре дарує можливість дізнатися як там справи у Артема.

Спочатку Артем підтвердив інформацію, що не тільки йому, а й і всій команді не дають зарплатню. Дали послідувало питання, якщо ж не платять зарплатню, то можливо назад до рідних берегів? На що Артем чітко і зрозуміло відповів:

(публікується мовою оригіналу)

bodya_kostenko: "Если не дают зарплату возможно что ты вернешься в Киев?"

timi1010: "v kiev??,eto malo veroyatno"