Через півроку "Тоттенхем" радий, що не підписав Беланда

Динамо Київ 29 Грудня, 14:21 2116
Через півроку Тоттенхем радий, що не підписав Беланда | 19-27
Ще влітку за талановитим мароканцем була черга аби придбати, а зараз від нього відхрещуються.

Ще влітку за талановитим марокканцем була черга аби придбати, а зараз від нього відхрещуються.

Лондонський «Тоттенхем» став одним з головних розчарувань поточної АПЛ. Пристойно витратившись на літньому трансферному ринку, «шпори» після 18-ти турів застрягли в середині турнірної таблиці, що вже коштувало місця роботи головному тренеру Андре Віллаш-Боашу.

Проте англійці не впадають у відчай і намагаються навіть у такому незавидному положенні відшукати позитивні моменти. Зокрема було складено список з п'яти гравців, якими цікавився «Тоттенхем» влітку, але в підсумку вони зупинилися на іншому варіанті розвитку кар'єри, і, м'яко кажучи, нині не блищать .

Одним з тих, про купівлю кого вже не шкодують в Лондоні, є атакуючий півзахисник київського «Динамо» Юнес Беланда.

- Після того, як марокканець оголосив про свою готовність залишити «Монпельє», в якому він був лідером, «Тоттенхем» став у чергу за талановитим півзахисником. Але в підсумку Беланда просто шокував всю Європу, підписавши контракт з «Динамо». Проте в Україні Юнес в повну силу зіграв від сили три поєдинки, - резюмує оглядач hereisthecity.com Метью Неш.

Четверо інших гравців, про непідписання контрактів з якими не шкодують в Лондоні - це гравець «Шальке» Ібрахім Афеллай, бразилець «МЮ» Андерсон, Крістіан Бентеке з «Астон Вілли» і форвард «Інтернасіоналя» Леандро Даміао.