Президент ФФУ Анатолій Коньков в ексклюзивному інтерв'ю телеканалу "Футбол 1" дав оцінку роботі веденої ним організації за 2013 рік. За словами Конькова, оцінка може бути задовільною чи незадовільною.
- Ми прийшли до висновку, що по всіх позиціях нам вдалося спрацювати задовільно. По всіх напрямках, - повторив Коньков. - Є проблеми, є моменти, на яких ми будемо більш детально зупинятися.
Яким чином ми будемо ці проблеми вирішувати? Дозвольте нам це висловити вже після того, як ми їх до кінця проаналізуємо, - резюмував президент ФФУ.