Саме 30 грудня 1975 легендарний бомбардир «Динамо» Олег Блохін був удостоєний найпрестижнішої індивідуальної нагороди Європи - «Золотий м'яч», традиційно присуджується французьким тижневиком France Football.
Він став першим гравцем киян, який вигравав цей трофей і другим представником СРСР після Льва Яшина.
