Новобранець «біло-синіх», який по ходу зборів в Марбельї приєднався до складу «Динамо» скоро буде в столиці України.
«Лечу до Києва», - написав Кадар у своєму профілі instagram, прикріпивши наступне фото:

Новобранець «біло-синіх», який по ходу зборів в Марбельї приєднався до складу «Динамо» скоро буде в столиці України.
«Лечу до Києва», - написав Кадар у своєму профілі instagram, прикріпивши наступне фото:
