Канікули гравців "Динамо" у самому розпалі, а отже, настав час оновлення нашої вже традиційної рубрики "Де і як відпочивають «динамівці»?". До вашої уваги нова підбірка фото "динамівців" із соціальних мереж.
Назбиравши купу нагород у грудні, Андрій Ярмоленко поїхав святкувати усією сім`єю в Дубаї. На фото його можна побачити із дружиною, сином та своїми батьками.
Також у Дубаї приїхав Роман Безус зі своєю сім`єю та Максим Коваль із дівчиною, але про все по порядку.



Роман Безус дуже активно проводить свої канікули. Вже встиг з`їздити в Дубаї, перекривляти свого сина і повернутися у рідний Кременчуг.



Роман навіть устиг попрацювати на тренерському містку місцевої команди з міні-футболу.

Повернувшись з ОАЕ, Максим Коваль проводить свій вільний час зі своєю дівчиною.




У тому ж таки Дубаї Гармаш із Рибалкою продовжили своє полювання на зірок. На цей раз їхніми "жертвами" стали Рауль Гонсалес та Роджер Федерер.


А це фото Дениса зі своєю дружиною:

Сам Сергій на своїй сторінці поділився наступними фото:



Дуду відпочиває в Бразилії, їсть мимо рота та нюхає з друзями пальці.







Владислав Калитвинцев побував на концерті Арміна ван Бюрена у Києві зі своєю дічиною та друзями. Загалом, тусить по повній.



Мігель Велозу поїхав відпочивати зі своєї другою половинкою та вітає всіх з Різдвом та наступаючим Новим роком.




Хоч і поява Артема Мілевського в Києві маловірогідна, проте він дуже сумує за колишніми часами. Ось фото з його Instagram:

Ще більше фото і цікавих історій про відпочинок "динамівців" очікуйте вже завтра у нашому новому випуску!