Віктор Догадайло: «Треба дати Блохіну зіграти з Шахтарем, Чорноморцем, Валенсією»

Динамо Київ 31 Грудня, 09:40 859
Віктор Догадайло: «Треба дати Блохіну зіграти з Шахтарем, Чорноморцем, Валенсією» | 19-27
Заступник технічного директора федерації футболу України Віктор Догадайло відповів на запитання про перспективи Олега Блохіна на посту головного тренера київського «Динамо».

Догадайло вважає, що рішення залишити цього фахівця біля керма команди було правильним.

«Блохін дуже хоче проявити себе і вивести команду на високий рівень. Треба дати шанс людині, дати зіграти з "Шахтарем", "Чорноморцем", "Валенсією" ... За підсумками цих матчів можна буде щось вирішувати. Нехай Блохін за підсумками весни відзвітує перед громадськістю, тоді й зробимо висновки. А в новому році я бажаю уболівальникам "Динамо" радості від гри команди», - сказав Догадайло в ефірі радіо «Ера».