В матчі проти луганської «Зорі» вболівальники київського «Динамо» розмістили на своїй трибуні банер підтримку українського форварда «Бетіса» Романа Зозулі.

В матчі проти луганської «Зорі» вболівальники київського «Динамо» розмістили на своїй трибуні банер підтримку українського форварда «Бетіса» Романа Зозулі.
