Президент ФФУ: "В наступному році ми зробимо ще більше для того, щоб всі ми пишались українським футболом!"

Динамо Київ 31 Грудня, 15:22 988
Президент ФФУ: В наступному році ми зробимо ще більше для того, щоб всі ми пишались українським футболом! | 19-27
Дорогі друзі!

Вітаю вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим. Сподіваюся,що 2014 рік принесе нам ще більше перемог, радості та щастя. Вірю в те,що в наступному році ми зробимо ще більше для того, щоб кожний громадянин пишався українським футболом.

Я вірю в успіх наших клубів у майбутньому році на євроарені. У них обов’язково все вийде, адже за них тримає кулаки вся країна. Нам разом вдалося об’єднати державу від Сходу до Заходу. Завдяки цьому ми стали ще сильніше і мудріше, чим ми маємо скористатися у майбутньому.

Тож у цей день вітаю всіх зі святом, бажаю щастя, натхнення, сімейного благополуччя, злагоди, розуміння, міцного здоров’я та довголіття. Нехай найзаповітніші мрії збудуться у 2014 році.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Анатолій Коньков
 
Президент Федерації футболу України