Офіційно: Мілевський покинув "Газіантепспор"

Динамо Київ 31 Грудня, 18:27 5616
Офіційно: Мілевський покинув Газіантепспор | 19-27
Як повідомляє офіційний сайт турецького клубу, екс-гравець київського "Динамо" Артем Мілевський - вже не гравець «Газіантепспора».
 
В повідомленні на офіційному сайті зазначається, що розірвання контракту пройшло з обопільної згоди. «Газіантепспор» дякує гравцеві та бажає подальших успіхів у його футбольній кар'єрі. Артем у свою чергу також висловлює подяку своєму уже колишньому клубу.
 
Нагадаємо, Мілевський перейшов в «Газіантепспор» 5 вересня 2013 року, коли закінчився термін його контракту з київським «Динамо». За турецький клуб він провів лише 5 матчів та забив один гол.
 
 
Єдиний гол Артема в кубку Туреччини