Гравці «Динамо», що пішли у оренду, вкрай рідко повертались до стабільних ігор за першу команду «біло-синіх». Останнім, хто після оренди зміг стати основним в «Динамо», був Артем Кравець, який зараз знову перебуває в оренді.

Гравці «Динамо», що пішли у оренду, вкрай рідко повертались до стабільних ігор за першу команду «біло-синіх». Останнім, хто після оренди зміг стати основним в «Динамо», був Артем Кравець, який зараз знову перебуває в оренді.
