— Сподіваюсь, «Барселона» програє. Я спатиму краще, якщо вони програють, — сказав Рамос після матчу з «Наполі».
Серхіо Рамос: «Спатиму краще, якщо «Барселона» програє»
Захисник мадридського «Реалу» чекає на поразку каталонців в матчі проти ПСЖ.