Сьогодні набув чинності трирічний контракт воротаря Олександра Рибки з ФК «Динамо» (Київ). В бесіді з журналістом «Динамо», перш за все, Олександр подякував клубу за довіру та привітав вболівальників з новорічними святами.
Вихованець клубу тепер вже офіційно повернувся в рідні стіни і сповнений сил для того, щоб продемонструвати всю свою майстерність, талант і досвід на благо «біло-синіх». До виходу команди з відпустки залишається трохи більше десяти днів. Цей час Олександр має намір провести з користю для справи.
- Хочу подякувати моєму рідному клубові «Динамо» за довіру, а всіх вболівальників команди, всіх любителів футболу, привітати з новорічними та різдвяними святами, - першим ділом сказав Рибка в бесіді з журналістом клубного сайту ФК «Динамо» (Київ).
- Як проводите відпустку, вдалося побувати в теплих краях?
- У грудні разом з дружиною відпочивали на Кубі, а перед Новим роком повернулися до Києва. Зараз є час побути з родиною, приділити час друзям. Разом з приємними моментами, не забуваю про футбол. Перед відпусткою тренери кожному гравцеві склали програму, яку потрібно виконувати. Днями приступлю до самостійної роботи. Буду на базі в Конча-Заспі ходити в тренажерний зал, якщо дозволить погода, займатися на футбольному полі.
- Напевно, Ви, як ніхто інший, з нетерпінням чекаєте початку підготовки до нового футбольного року?
- Звичайно, хочеться скоріше почати тренуватися, набрати хороші кондиції. Для цього будуть два підготовчих збори і контрольні матчі. Я не раз говорив, що дуже скучив за футболом, за атмосферою гри, заповненого глядачами стадіону. На зборах буду багато працювати, щоб тренери мені довірили місце у складі.