Андрій Шевченко: «Це було мрією - підняти трофей над головою»

Динамо Київ 4 Січня, 06:27 2117
Андрій Шевченко: «Це було мрією - підняти трофей над головою» | 19-27
В інтерв'ю журналу «Forza Milan» колишній зірковий нападник «россонері» та київського «Динамо» Андрій Шевченко розповів про свій «Золотий м’яч».

В інтерв'ю журналу «Forza Milan» колишній зірковий нападник «россонері» та київського «Динамо» Андрій Шевченко розповів про свій «Золотий м’яч».

«Це було мрією - підняти трофей над головою. Переді мною два українських гравці, два  моїх кумири вони вже виграли його. Я маю на увазі Олега Блохіна та Ігоря Бєланова. Я хотів стати частиною історії, як і вони. Знав, що 2004 рік може принести мені цей трофей, завдяки перемогам в «Мілані» - цитують Шевченка італійські ЗМІ.