Олександр Головко: "Нічия була б більш закономірним результатом"

Динамо Київ 4 Січня, 20:11 617
Олександр Головко: Нічия була б більш закономірним результатом | 19-27
4 січня відбувся матч між збірними України та Туреччини в рамках турніру з футболу ім. Гранаткіна, в якому юнаки нашої команди поступилися туркам з рахунком 0:1. Своїми враженнями від гри поділився головний тренер збірної України Олександр Головко:



- Хочу привітати суперника з хорошою грою і перемогою! При цьому зазначу, що нічия була б більш закономірним результатом.

- Ви задоволені грою своїх підопічних?

- І так, і ні, тому що є цілий ряд причин. Немає жодної команди, яка була б функціонально готова в січні. Це у нас третя за рахунком збірна даного віку. З кістяка ми сюди привезли лише трьох юнаків. Решта на перегляді. Видно було, що у багатьох гравців є мандраж.

- Сьогодні ваш тренерський штаб назвав кращим гравцем Артема Бесєдіна. Чому?

- Артем відноситься до тих гравців у нашій команді, кого прийнято вважати лідерами. Сьогодні у нього не все виходило. Від нападника завжди чекають голів, а він не забив. Вважайте, що це нагорода - аванс. Упевнений, Артем його відпрацює!, - цитує Олександра офіційний сайт турніру.