- Яка ситуація в команді: чи є у вас дилеми перед грою?
- Ні, я все вже вирішив. Ті 11 гравців, які повинні вийти на поле — вийдуть. Жодних сюрпризів для мене немає.
- Чого очікуєте від гри проти України?
- Це дуже важливий матч для нас. Для нас необхідно домогтися позитивного результату. Важливо, що будуть глядачі на стадіоні. Довгий час нас ненавиділи в світі через уболівальників. Сподіваюся, у нас буде відмінна підтримка на стадіоні. Я проти насильства і безладів. Наше завдання - показати хорошу гру і досягнути результату. Що стосується України, то Андрій Шевченко приніс в її гру нововведення.
- Чи сильно змінилася Україна в порівнянні з осінніми матчами? За якими зустрічам збірної України готувалися до матчу?
- Я не знаю. Вони мало матчів зіграли з цього часу. Ми розмовляли з гравцями про сильні сторони суперника і, звичайно ж, вивчали їх. Хорватія - одна з найсильніших збірних в Європі, і ми повинні це використовувати. Які матчі дивилися? З Ісландією і Туреччиною. Те ж саме, думаю, робив і наш суперник по відношенню до нас.
- Андрій Шевченко сказав, що для нього важливий не тільки результат, але і гра. Для Хорватії це може бути перевагою?
- Думаю, Шевченко цими словами хотів зменшити напругу в своїй команді. Будь-який результат, який покаже Україна тут, чи не буде програшем для неї.
- Яка роль Домагоя Віди в збірній Хорватії?
- Віда як завжди зіграє на тому місці, де він потрібен збірній. Він - боєць і ми це цінуємо. У Києві він добре грає, також він знає суперників краще, ніж будь-хто. Сподіваюся, це нам допоможе.