Екс-гравець збірної України, футбольний експерт Євген Левченко в ефірі програми «Головна команда» на каналі «Футбол 1» поділився думкою про позитивні моменти в грі збірної і виступ центрального півзахисника команди Віктора Коваленка.
«Ми прекрасно пам'ятаємо попередній цикл, коли тренери не
випускали свіжих нападників в кінці матчу. Я бачу, що нинішній наставник
ризикує, і для мене це є абсолютно позитивним моментом. Як би там не
було, варто йти ва-банк, коли програєш 1:0. Потрібно намагатися щось
змінити.
У моєму розумінні, Коваленко зіграв не найкращий матч. Втрата
м'яча - це не так страшно, але практично всі його дії були спрямовані
на те, щоб просто перебувати на полі. Я є прихильником цього футболіста,
але потрібно робити більше. Він трохи розслабився; якщо ти не
прогресуєш - тренерам варто уважніше придивитися до твоєї гри», - розповів Левченко.