Гравець київського «Динамо» Олександр Рибка, контракт якого з «біло-синіми» нещодавно набув чинності, прокоментував епізод з непристойним жестом в бік трибун з вболівальниками київського «Динамо» в матчі 1/8 фіналу Кубку України.
Нагадаємо, одразу після матчу Олександр заявив, що нічого не показував, що всі ті фото, які зꞌявились в мережі після матчу - фотошоп. Проте через певний час Рибка, все-таки, зізнався у тому, що показував «середній палець». І, як він зазначив, це було адресовано саме тим вболівальникам, від яких в його бік звучали нецензурні вислови.
Отже, на одній зі сторінок вболівальників «Динамо» в соціальній мережі «Instagram» Олександр вступив у полеміку з вболівальником "біло-синіх", який запропонував йому вибачитися за свій непристойний жест.
Все розпочалося з того, що під викладеним фото з Рибкою більшість вболівальників почали ображати «старого-нового» кіпера «Динамо». На що він відповів: «Спасибо!!! Умники!!!».



Нижче наведено скріни повного спілкування Рибки з вболівальниками.


Тепер – найцікавіше. Користувачу "andriypodil" Олександр відповів наступне:
«Ти вважаєш, що ви можете творити на трибунах все, що хочете і це залишається непокараним!! Чому чуючи в свою сторону суцільний мат я повинен просто так до цього ставитися???? Як би ви відреагували на моєму місці??? Подумайте!! А по відношенню до клубу і до фанатів я вважаю, що не зробив нічого поганого! Просто виходив і робив свою роботу!»

Далі – кілька скрінів з відповіддю вболівальників на слова Олександра:



На другу репліку користувача, який домігся відповіді Рибки, Олександр відповідати не став:
