Відомому журналісту Семену Случевскому вдалося дізнатися, про який «новорічний подарунок» для вболівальників «Динамо» писав у грудні російський коментатор Олексій Андронов.
Про це Случевский повідомив на конференції Артема Франкова на MatchDay.com.ua:
- Добрий день, Артем! З приводу «Новорічного секрету від Андронова». Я у нього запитав про це вчора (4 січня) в Москві. Вже секрету немає. «Динамо» терміново націлилося на Натхо, що не склеїлося...
- А-а, спасибі, Семен Олександрович. Цікаво, куди б ми його запихали в центрі поля! - здивувався Франков.
Нагадаємо, що зараз Бібрас Натхо є вільним агентом - наприкінці грудня у футболіста закінчився контракт з «Рубіном», де він грав з 2010 року. Раніше повідомлялося, що інтерес до 25-річного центрального півзахисника проявляють «Шальке-04», «Евертон», «Кардіфф» і «Галатасарай».
Сам Натхо у своєму «твіттері» днями написав: «.. Для тих, хто цікавиться. Я поки не підписав контракт з жодним клубом. Коли підпишу, я повідомлю про це».