Заслужений тренер України Анатолій Бузник висловив думку, що ліміт на легіонерів у вітчизняній прем'єр-лізі не виправдовує себе.
"Будь-який ліміт у будь-якій сфері може мати місце, але до пори до часу. Для чого ввели ліміт за часів Григорія Суркіса? Щоб не приїжджали гравці середньої і низької якості. Були введені і фінансові, так сказати, санкції. Гроші, які клуб платить ФФУ за покупку легіонера, мали йти на розвиток вітчизняного футболу. На жаль, за ці 10 років, якісного результату ми не бачимо. Я не кажу про окремих гравців, таких як Ярмоленко і Коноплянка, я говорю про глобальну ситуацію в українському футболі ", - сказав Бузник в ефірі радіо "Ера".