Анатолій Бузник: "За 10 років ліміт на легіонерів не приніс результату"

Динамо Київ 6 Січня, 15:51 836
Анатолій Бузник: За 10 років ліміт на легіонерів не приніс результату | 19-27
Заслужений тренер України Анатолій Бузник висловив думку, що ліміт на легіонерів у вітчизняній прем'єр-лізі не виправдовує себе.

Заслужений тренер України Анатолій Бузник висловив думку, що ліміт на легіонерів у вітчизняній прем'єр-лізі не виправдовує себе.

"Будь-який ліміт у будь-якій сфері може мати місце, але до пори до часу. Для чого ввели ліміт за часів Григорія Суркіса? Щоб не приїжджали гравці середньої і низької якості. Були введені і фінансові, так сказати, санкції. Гроші, які клуб платить ФФУ за покупку легіонера, мали йти на розвиток вітчизняного футболу. На жаль, за ці 10 років, якісного результату ми не бачимо. Я не кажу про окремих гравців, таких як Ярмоленко і Коноплянка, я говорю про глобальну ситуацію в українському футболі ", - сказав Бузник в ефірі радіо "Ера".