Форвард київського «Динамо» Браун Ідейє в інтерв'ю supersport.com заявив, що в 2014-му році свої голи він відзначатиме по-новому.
«Тепер всі свої голи буду відзначати танцями. Це стане сюрпризом для багатьох. Ті, хто добре мене знають, скажуть, що я не любитель нічних клубів, вечірок і різних урочистостей. Навіть моя дружина ніколи не бачила, щоб я танцював», - заявив нігерієць.