«Слован» вийшов з відпустки: Рибалка та Калітвінцев - поза складом

Динамо Київ 6 Січня, 20:39 909
«Слован» вийшов з відпустки: Рибалка та Калітвінцев - поза складом | 19-27
Чеський «Слован» приступив до підготовки до матчів 1/16 фіналу Ліги Європи, в яких їх суперником стане голландський АЗ.

Чеський «Слован» приступив до підготовки до матчів 1/16 фіналу Ліги Європи, в яких їх суперником стане голландський АЗ.

Група футболістів вже приступила до бігових вправ, тоді як у повному складі команда збереться в понеділок, 13 січня. Однак не буде в числі футболістів українців Владислава Калітвинцева і Сергія Рибалки, а також хорвата Рената Келіча, що дуже турбує головного тренера «Слована » Ярослава Шілхави .

«Келіч та Рибалка були гравцями основного складу, тому я засмучений, що їх немає з нами. Але керівництво клубу запевнило мене, що веде переговори з «Динамо» про продовження оренди Рибалки. Сподіваюся, клубам вдасться домовитися», - цитує слова фахівця Sport.cz.