"Команда Михайла Фоменка у відбірковому циклі радувала своєю грою. Згадайте матч з Чорногорією на виїзді, який ми виграли з рахунком 0:4 після видалення Зозулі - це було феноменально. Тренер виконав колосальну роботу.
Говорите, в Парижі треба було впиратися? Впертися можуть штангісти, культуристи. Підняти штангу і тримати, утримувати, вони це можуть. А футболісти повинні грати. Французи нашим хлопцям зіграти не дали", - сказав Бузник в ефірі радіо "Ера".