Анатолій Бузник: "Утримувати треба штангу, а збірній України в Парижі треба було грати"

Динамо Київ 7 Січня, 15:06 965
Анатолій Бузник: Утримувати треба штангу, а збірній України в Парижі треба було грати | 19-27
Заслужений тренер України Анатолій Бузник прокоментував думку вболівальника, який припустив, що українська збірна у матчі-відповіді плей-офф кваліфікації чемпіонату світу - 2014 з французами (0:3) діяла надто необережно і даремно розкривалася.

"Команда Михайла Фоменка у відбірковому циклі радувала своєю грою. Згадайте матч з Чорногорією на виїзді, який ми виграли з рахунком 0:4 після видалення Зозулі - це було феноменально. Тренер виконав колосальну роботу.
 
Говорите, в Парижі треба було впиратися? Впертися можуть штангісти, культуристи. Підняти штангу і тримати, утримувати, вони це можуть. А футболісти повинні грати. Французи нашим хлопцям зіграти не дали", - сказав Бузник в ефірі радіо "Ера".