«Мені здається, що навіть ті люди, які не вболівали за «Динамо», раділи. Нарешті з'явилися моменти, голи, комбінації. Правда, я б відзначив невдалу гру Гришка (гравець «Олімпіка» - прим. ред). Він капітан, а виявився винен у пропущених м'ячах команди», - сказав Леоненко в ефірі каналу «Футбол 1».
Віктор Леоненко: «У «Динамо» нарешті з'явилися моменти»
Експерт програми «Великий футбол» прокоментував гру «Динамо» в матчі проти «Олімпіка» (4:0).