- "Динамо" - міжнародний топ-клуб. Лобановський, Блохін, Шевченко - ці імена відомі у всьому світі. Вони всі з "Динамо". Кожен день видно, якою легендою є Блохін. Коли він прогулюється по вулиці, у нього відразу просять спільне фото і автограф. Гордий, що мене тренує така легенда.
Думаю, Україна - це хороший трамплін. Мої рольові моделі - Відіч і Іванович, які пробилися в АПЛ. Всі знають, що я хочу там опинитися. І не ставтеся поверхнево до українського футболу: рівень тут дуже високий. Невипадково в ЛЄ продовжують боротьбу відразу чотири команди.
Офіційна мова тут - російська (??? - 1927). Мені вона поки дається важко, хоч у мене є перекладач. А ще я двічі на тиждень ходжу на курси. Спілкування - все ще моє слабке місце, але добре, що тут є два вихідця з колишньої Югославії. З ними я можу розважитися.
Скаржитися немає на що. Київ - вірне рішення, - зазначив Драгович в інтерв'ю TagesWoche.