Дмитро Селюк: "Рішення про відставку Сьоміна керівники "Динамо" прийняли на емоціях"

Динамо Київ 7 Січня, 20:17 737
Дмитро Селюк: Рішення про відставку Сьоміна керівники Динамо прийняли на емоціях | 19-27
Відомому російському футбольному тренеру Юрію Сьоміну, який нині очолює азербайджанську команду "Габала", не надходило пропозицій від казанського "Рубіна". Про це в телефонній розмові з кореспондентом ІТАР-ТАСС повідомив представник фахівця Дмитро Селюк.

"Конкретних пропозицій Сьоміну не було", - заявив Селюк.

Раніше в пресі з'явилася інформація, що Сьомін, а також наставник "Амкара" Станіслав Черчесов і іспанський фахівець Тіто Віланова є кандидатами на пост головного тренера "Рубіна".

На думку Селюка, казанській команді потрібен російський наставник, або ж іноземець з гучним ім'ям. "Сьомін і Черчесов - оптимальні варіанти для "Рубіна", - сказав агент. - Віланова в Казань не поїде, в чому я впевнений. Він реально хворий і тому періодично повинен проходити різні обстеження. Курбан Бердиєв - це брила. Враховуючи, що "Рубін" - клуб амбітний, йому потрібна рівноцінна заміна. Серед російських тренерів - це Сьомін і Черчесов. Інших кандидатур я не бачу. А якщо вже брати іноземного тренера, то рівня Лучано Спаллетті. Але зарубіжному фахівцеві потрібен час на адаптацію в чемпіонаті Росії. Тому, на мій погляд, "Рубіну" слід підписати вітчизняного тренера ".

"Всім відомо, як Сьомін успішно працював в "Локомотиві" в 1990-ті і першій половині 2000-х, - нагадав Селюк. - Потім він очолив київське "Динамо", виграв чемпіонат України. Повернувся в "Локомотив", вивівши команду в єврокубки. Потім грав з київським "Динамо" у Лізі Чемпіонів. Він залишив команду через поразки від ПСЖ і "Шахтаря" - думаю, що рішення про його відставку керівники київського клубу прийняли на емоціях. Потім Сьомін ризикнув, пішовши у "Габалу", нікому не відому команду, яка не піднімалася вище 6-го місця в чемпіонаті Азербайджану. І що ми бачимо? Після 18-ти турів "Габала " займає друге місце в національній першості, лише на очко відстаючи від лідера. Це хороший результат".