"Валенсія" зіграла внічию з Атлетико. ВІДЕО

Динамо Київ 7 Січня, 22:53 1013
Валенсія зіграла внічию з Атлетико. ВІДЕО | 19-27
Майбутній суперник "Динамо" по Лізі Європи провів свій матч у рамках Кубка Іспанії проти "Атлетико". На рідній Местальї "Валенсія" на останній хвилині зрівняла рахунок.

Валенсія — Атлетико М. 1:1

Голи: Поштіга 90+3  Рауль Гарсія, 72 

Валенсія: Вісенте Гуайта, Рікарду Кошта, Жеремі Матьє, Жуан Перейра, Андрес Гуардадо, Хаві Фуего, Даніель Парехо, Хуан Бернат, Федеріко Картабія, Мічел, Елдер Поштіга.

Атлетико М: Тібо Картуа, Жуан Міранда, Хуанфран, Філіпе Луїс, Тобі Алдервейрелд, Габі, Рауль Гарсія, Жозуа Гілявогі, Коке, Адріан Лопес, Дієго Коста.

Попередження: Федеріко Картабія, Хаві Фуего, Даніель Парехо - Хуанфран, Дієго Коста.

Статистика:

Удари по воротах: 5-2

Проведено атак: 133-129

Кутові: 12-8

Сейви: 5-11

Порушення правил: 14-9

Жовті картки: 3-2

Червоні картки: 0-0

Володіння м'ячем: 72-28(%)