Гравці «зелено-білих» зіграли із солдатами у футбол, пройшли курс молодого бійця, а на згадку залишили м'ячі та різні подарунки.


Гравці «зелено-білих» зіграли із солдатами у футбол, пройшли курс молодого бійця, а на згадку залишили м'ячі та різні подарунки.

