Мірча Луческу: «Минулого року ми продали гравців на 102 мільйони євро, а витратили - 5 мільйонів»

Футбол України 8 Січня, 09:46 709
Мірча Луческу: «Минулого року ми продали гравців на 102 мільйони євро, а витратили - 5 мільйонів» | 19-27
Головний тренер донецького «Шахтаря» Мірча Луческу розповів про витрати на трансферні кампанії клубу.

«Не думайте, що я звик працювати з великими бюджетами. Бюджет «Шахтаря» збільшувався з результатами.

Раніше нам треба було платити в два-три рази більше, щоб здійснити трансфер, тому що інші клуби знають, що у нашого президента великі фінансові можливості.

Але я повинен сказати, що я купив гравців на 200 мільйонів, а продав - на 300 мільйонів. Ми в плюсі. Минулого року ми продали гравців на 102 мільйони євро, а витратили - 5 мільйонів», - сказав Луческу.