«Не думайте, що я звик працювати з великими бюджетами. Бюджет «Шахтаря» збільшувався з результатами.
Раніше нам треба було платити в два-три рази більше, щоб здійснити трансфер, тому що інші клуби знають, що у нашого президента великі фінансові можливості.
Але я повинен сказати, що я купив гравців на 200 мільйонів, а продав - на 300 мільйонів. Ми в плюсі. Минулого року ми продали гравців на 102 мільйони євро, а витратили - 5 мільйонів», - сказав Луческу.