«Динамо» продовжило партнерство з мережею «КЛО»

Динамо Київ 13 Квітня, 19:56 1007
«Динамо» продовжило партнерство з мережею «КЛО» | 19-27
Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс - про продовження співпраці з мережею АЗС «КЛО».