Кайседо хоче в «Валенсію»

Динамо Київ 8 Січня, 11:55 834
Кайседо хоче в «Валенсію» | 19-27
Еквадорський форвард московського «Локомотива», який не має достатньо ігрової практики в стані «залізничників», бажає повернутися в Іспанію.

«Валенсія» - хороший варіант для мого кар’єрного зростання. Я вже прийняв рішення: якщо я потрібен цьому клубові, то не вагаючись переходжу в Іспанію. Я говорив керівництву «Локомотива», що хочу піти, але вони вимагають виплати компенсації за шість місяців, які залишились по контракту. Мабуть, будемо чекати», - цитує слова Феліпе Кайседо іспанська Marca.