Олег Блохін: "Дякую уболівальникам за підтримку"

Динамо Київ 28 Липня, 21:02 1081
Олег Блохін: Дякую уболівальникам за підтримку | 19-27
28 липня завершився третій тур української Прем'єр-ліги для "Динамо" Київ та "Говерли". Своїми враженнями від гри поділилися головні тренери команд Олег Кононов та Олег Блохін.
28 липня завершився третій тур української Прем'єр-ліги для "Динамо" Київ та "Говерли". Своїми враженнями від гри поділилися головні тренери команд Олег Кононов та Олег Блохін.

Олег Кононов: "Вітаю з перемогою "Динам " Київ. У першому таймі ми були дуже скуті. У другому таймі, можна сказати, ми відходили від тих хвилин. Перший раз не дізнався гравців, за весь час моєї роботи в" Севастополі ", була присутня скутість. Друга половина гри була трохи краще, були удари."


Олег Блохін: "Я думаю, що ми повністю контролювали гру, мали моменти." Севастополь "стояв стіною, але ми більше на атаку були орієнтовані. Зараз будемо на" Шахтар "працювати".

- Що з Тремулінасом?

- У нього були судоми. Після вихідних уточнимо. Він тільки 12-го вступив в наше розпорядження, але зіграв дуже добре. Як і вся команда.

- Вхід 4 нових гравців вплинув на малюнок?

- А що я міг награти? У мене не було нікого. Одні гравці приїхали 16 числа, потім інші, от і доводиться працювати. Доводиться по ходу щось робити. У мене ліміту на легіонерів не існує в принципі, у мене багато українців. Ми купили іноземних гравців щоб створити конкуренцію. Я не оцінюю окремих гравців, а оцінюю в цілому команду. Нам ще грати чемпіонат і лігу Європи, футболісти потрібні. Це у інших команд гравців не вистачає, а у нас все добре. Дякую уболівальникам за підтримку, звичайно є помилки в грі, але ми працюємо над цим.

- Чи готові до гри з "Шахтарем"?

- Ми працюємо в звичайному режимі перед грою з "Шахтарем". Будемо аналізувати гірників і дивитися як вони грають, якщо потрібно буде, перебудуємося. А так команду буде оцінювати команда лікарів, тренерів.Я не очікував, що ми зробимо 5 покупок, думав що якщо з 5 купимо трьох, то буде добре, але дякую президенту, у нас всі 5.

- Чи будуть ще нові покупки?

- Ні.

- А Арнаутович?

- А хто це?

- Нападник.

- Є таке прізвище, але якщо його знає Драгович, то це не означає, що ми купуємо Арнаутовича.

- Драгович коли вийде?

- Ну не знаю, людина контракт підписала, повинен сім'ю перевести, мені сказали, що буде в понеділок, значить у вівторок буде на тренуванні.

Євгенія Федорченко, текст: Ельзара Джапарова