Анатолій Волобуєв та Владислав Гельзін поспілкувалися з кореспондентами HotSport.ua та висловили своє відношення до ідеї об`єднання української та російської першостей.
Президент донецького «Олімпіка» Владислав Гельзін: "Детальну оцінку такому глобального проекту, як об'єднаний чемпіонат України та Росії, я дати не можу. Якщо ж говорити в загальних рисах, то тема цікава, але однозначно будуть певні проблеми. Наприклад, командам, у яких слабке фінансування, буде дуже важко. Росія - велика країна, як наслідок усіх чекає багато перельотів. Хоча, з іншого боку, якщо буде потужний фінансовий спонсор - великою проблемою це не стане. Однак мені не подобається, що зникне чемпіонат України. Погоджуся, на данний момент у багатьох клубів існують фінансові проблеми, але якщо переглянути деякі витрати, зарплати футболістам, то краху, можливо, і не буде".
Відомий український футбольний спеціаліст Анатолій Волобуєв: "Мені важко уявити, як все буде відбуватися. Дуже багато питань, на які немає конкретних відповідей. Є різні варіанти, версії, але немає конкретики. Наприклад, є окрема країна Україна, у якої існує певна квота для участі команд у Лізі чемпіонів та Лізі Європи. Що буде при об'єднаному чемпіонаті? Незрозуміло. Така ж ситуація складається і в Росії. Питання суддівства - також неясно.
Єдиним плюсом в ідеї проведення об'єднаного чемпіонату України і Росії може бути хороше фінансування, якщо Газпром вкладе ті гроші, що обіцяє. Але питань, повторюся, все одно, дуже багато. Так, був Радянський Союз, і ми грали в одному чемпіонаті, але зараз у нас інша країна, і треба, напевно, в першу чергу думати про розвиток українського футболу. Потрібно робити так, щоб не зникали з футбольної карти країни команди з історією. Зник "Кривбас". Але ж в Кривому Розі такий потужний комбінат, що він, напевно, може п'ять команд підтримувати... У нас немає професійних команд в багатьох областях країни - ось про це потрібно думати."