Лукман Аруна: "Найголовніше - добре грати за "Динамо"

Динамо Київ 8 Січня, 14:32 1064
Лукман Аруна: Найголовніше - добре грати за Динамо | 19-27
Півзахисник київського "Динамо" не полишає надій потрапити на Мундіаль цього року.

- Я повинен бути більш сфокусований на тому, що я роблю у клубі. Найважливіше - добре грати за "Динамо", тоді і подивимося, чи викличуть мене до збірної Нігерії. Якщо я отримаю шанс повернутися в національну команду, буду дуже щасливий. Мені подобається грати під керівництвом Стівена Кеші. Для нас він як батько. Він чудовий мотиватор та зміг навести дисципліну у національній команді, - цитує динамівця tvcnews.