Головний тренер "Металіста" Мирон Маркевич розповів про свою відпустку та поділився очікуваннями від зборів харківської команди.
"Займався справами своєї школи, бігав, у футбол грав - хороший вийшов відпочинок, та й погода цьому посприяла, адже я більше тепло люблю, ніж мороз і сніг", - розповів Мирон Маркевич після відпустки.
Вже сьогодні тренер "Металіста" та футболісти повернуться до Харкова, а 10 січня вирушать на навчально-підготовчі збори в ОАЕ. Тренер сподівається, що за час відпустки його підопічні не набрали зайвих кілограмів на домашній кухні.
"Раніше ніяких особливих нарікань до форми хлопців у мене не було. Не думаю, що вони будуть на цей раз", - каже Мирон Богданович. І додав, що крім тих гравців, які зберуться, він хотів би побачити в розташуванні команди ще одного - півзахисника київського "Динамо" Андрія Богданова.
"Переговори тривають, моє бажання бачити цього гравця в Харкові залишається незмінним, але як ситуація в підсумку вирішиться сказати не можу. А що стосується заміни Хосе Соси, то тут потрібно набратися терпіння. Ми активно займаємося цим питанням, але замінити такого гравця непросто", - сказав Мирон Маркевич.