Юрій Сьомін: «Чемпіонат світу взимку буде зручний для Росії»

Світовий футбол 8 Січня, 19:45 801
Юрій Сьомін: «Чемпіонат світу взимку буде зручний для Росії» | 19-27
Екс-тренер збірної Росії - про можливе проведення ЧС-2022 в зимовий період

Головний тренер азербайджанської «Габали» Юрій Сьомін - про рішення ФІФА провести Чемпіонат світу 2022 року в Катарі взимку.

- Це розумне рішення, у зв'язку з погодними умовами. І проблем з підготовкою команд я не бачу - якраз між першим і другим колом, в перерві, пройде чемпіонат світу.

- Європейські ліги до такого рішення негативно поставляться, адже та ж Англія проводить чемпіонат взимку.
- Ну, Англія, так. Так як Англії не дістався ЧС-2018 року, вони зараз взагалі все будуть заперечувати. Комусь таке рішення в плюс, комусь...Ось, Англія вважає, що для них буде проблематичним скасовувати чемпіонат. Що стосується нас, вважаю, що це буде зручно.

Нагадаємо, про те, що ЧС-2022 в Катарі не буде проведений влітку, повідомив в інтерв'ю французькому радіо генеральний секретар ФІФА Джером Вальке.

- Чемпіонат світу у 2022 року не буде проведено влітку. Кращий час для його проведення між 15 листопада і 15 січня, - заявив Вальке.

Таким чином, ЧС-2022 стане першою в історії першістю світу, проведеною не в літній час. До цього всі турніри починалися в травні, червні або липні-місяці.