Агент динамівця Сергія Рибалки прокоментував можливість трансферу нападника в період зимового трансферного вікна в один з європейських чемпіонатів.
«У Європейських топ-чемпіонатах всі трансфери здійснюються влітку. Це пов'язано з тим, що бюджети клубів стверджується в кінці весни і освоюються, як правило, влітку. Взимку на це немає грошей, гравців купують в екстрених випадках.
Сергій у Європі є легіонером і конкурує з гравцями з Латинської Америки та Африки. У клубах усі (легіонерські) місця зайняті, що б когось взяти потрібно когось продати. Зимова пауза дуже коротка. Багато гравців заграні в єврокубках і не можуть бути заявлені в іншому клубі в цьому сезоні. Це конкретно ситуація Сергія. Через кілька днів все дізнаєтеся.
З приводу топ-клубів Чехії: у кожній країні є своя історія і свої топ клуби. Наприклад, такі клуби як «Спарта», «Славія» є професійними більше ста років. Сто років тому, наприклад, в Україні взагалі не знали про існування такої гри, як футбол. Наприклад, для українців «Динамо», «Шахтар» - топові команди, а от для тих же європейців ті ж команди абсолютно нічого не означають», - пише Заховайло на своїй сторінці у Facebook.
Нагадаємо, нещодавно повідомлялося, що Рибалкою серйозно цікавиться «Вікторія» Плзень.