Еммануель Нойєр: «Це велика честь для мене»

Світовий футбол 9 Січня, 07:01 868
Еммануель Нойєр: «Це велика честь для мене» | 19-27
Нойєр - кращий голкіпер світу за підсумками 2013 року. Сам гравець та спортивний директор баварців прокоментували цю подію.

«Це велика подія, велика честь для мене. Я неймовірно радий. Цим успіхом я зобов'язаний команді. Дуже вдячний усім тренерам і людям, що підтримує мене», - заявив Мануель Нойер.

 «У цієї нагороди багата традиція і тому вона дуже престижна», - зазначив спортивний директор «Баварії» Маттіас Заммер. «Цілком логічно, що кращим було визнано саме Мануеля Нойєра. Він відмінний воротар і є одним з лідерів команди. Крім цього, він ще й відмінна людина».

Одноклубники Нойєра були неймовірно раді за свого товариша по команді. «Вчора перед початком тренування всі мені аплодували», - повідомив 27-річний страж воріт, який також отримав велику кількість привітань електронною поштою, - повідомляє офіційний сайт «Баварії».