В "Металіст" не хочуть повертатися аргентинці

Футбол України 9 Січня, 09:05 837
В Металіст не хочуть повертатися аргентинці | 19-27
Харківський клуб намагаються покинути ще двоє аргентинців.

Слідом за Сосою, який пішов в оренду до кінця сезону в мадридський "Атлетико", просять трансфер Алехандро Гомес і Себастьян Бланко. "Я добре відіграв першу частину сезону за "Металіст", забив два м'ячі. Але в Італії мені подобалося більше - там інший ритм життя і більш конкурентний футбол", - говорить Гомес. В Італії аргентинця не проти прихистити "Фіорентина": "Ця кандидатура цікава тим, що Гомес може грати на різних позиціях", - сказав коуч "фіалок" Монтелла . А Бланко цікавиться аргентинський "Ланус", там вже провели зустріч з Себастьяном: "Ми хочемо зробити пропозицію, але потрібно дізнатися, що скажуть Бланко в Україні", - говорить президент "Лануса" Алехандро Марон.

У самому "Металісті" розлучатися з гравцями не збираються. "Гомес тільки влітку прийшов в команду, у нього довгостроковий контракт і відпускати його ми не плануємо, - сказав  перший віце-президент харків'ян Сергій Волик. - У нас пішов Соса, і якщо піде ще і Гомес ... Питання з його продажем ми навіть не будемо розглядати. Сосі ми пішли назустріч, на цьому наші продажі в це трансферне міжсезоння закінчилися. з Бланко та ж історія, що і з Гомесом. принаймні, позиція клубу: ми не хочемо нікого відпускати".

Які придбання планує  "Металіст"? "Головне - знайти гравця рівнем не нижче, ніж Соса, - сказав Сергій Волик. - Хоча зробити це буде досить складно. Але враховуючи завдання, які перед нами стоять, знайти йому заміну необхідно. У нас є ряд кандидатур, будемо зустрічатися з Мироном Богдановичем, з президентом клубу і, думаю, протягом тижня це питання вирішимо. Крім того, плануємо підписати ще й декількох українців".

Завтра "Металіст" виходить з відпустки і в той же день відлітає на збір до ОАЕ. Там планує зіграти з ташкентським "Пахтакором" і "Локомотивом". Другий збір - це Об'єднаний турнір в Ізраїлі. Третій - в Іспанії.

А ось "Динамо" і "Дніпро" відразу почнуть з країни Касільяса і хамона. Ці команди виходять з відпустки останніми в УПЛ - 14 січня. До речі, кияни в Іспанії планують відвідати один з матчів суперника по ЛЄ "Валенсії".