«Волинь» відпустила двох гравців

Футбол України 9 Січня, 10:00 784
«Волинь» відпустила двох гравців | 19-27
Камерунський захисник Ерік Матуку і український голкіпер Денис Шеліхов покинули луцьку «Волинь».

У цих футболістів закінчилися терміни орендних угод, повідомляє офіційний сайт клубу.

Нагадаємо, що права на обох гравців належать дніпропетровському «Дніпру».